FAQ

سوالات متداول

1امکان اضافه کردن قابلیت به سایت وجود دارد؟
بستگی به قابلیتی که می خواهید اضافه کنید. ولی در کل CMS وردپرس ماژولار هست و شما می توانید امکانات دلخواهتان را به آن اضافه کنید. معمولا اضافه کردن قابلیت به سایت توسط پلاگین های نوشته برای وردپرس انجام می شود.
2امکان تغییر ظاهر سایت وجود دارد؟
در صورتی که تغییرات به گونه ای باشد که دیزاین وب سایت و ماهیت طراحی را تغییر دهد، در قالب باز طراحی بوده و مشمول هزینه می شود و تغییراتی مانند تغییر سایز اسلایدر و جابجایی اجزا و آیتم های سایت در زمان پشتیبانی، به صورت رایگان انجام می شود. در کل پاسخ مثبت است.
3هزینه قالب و افزونه ها باید جداگانه پرداخت شود؟
خیر، هزینه قالب و افزونه ها از دستمزد دریافتی کسر می شود و نیاز نیست هزینه جداگانه ای بپردازید. تنها در صورتی که نیاز به بازطراحی سایت باشد و یا بخواهید قابلیتی به وب سایت اضافه کنید که در قرارداد ذکر نشده است، هزینه آن به صورت مجزا دریافت می شود.
4چرا از وردپرس برای طراحی سایت استفاده می کنید؟
وردپرس محبوبترین CMS جهان است و در حال حاضر 79 درصد وب سایت های جهان با وردپرس ساخته می شوند. امنیت بالا، قابلیت شخصی سازی بالا، سئوی عالی، سادگی کار و جامعه متخصصین بزرگ آن دلیل محکمی برای انتخاب CMS وردپرس برای طراحی وب سایت های مختلف است.
5چرا قیمت طراحی سایت در شرکت های مختلف فرق می کند؟
دلایل زیادی برای تنوع قیمت طراحی وب سایت وجود دارد به عنوان مثال، هزینه های دومین، هزینه های هاست اشتراکی، سرور مجازی و اختصاصی، تنکنولوژی استفاده شده، زبان برنامه نویسی، سطح تخصص، استراتژی بازاریابی شرکت ها و عدم ارائه تعرفه طراحی سایت توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای، از جمله دلایل تنوع قیمت های طراحی سایت است.
6آیا اپلیکیشن هم طراحی می کنید؟
بله، در صورتی که نیاز به اپلیکیشن داشته باشید می توانیم این کار را برای شما انجام دهیم.
7آیا گرفتن مجوزهای اینماد و رسانه های دیجیتال هزینه دارد؟
خیر گرفتن این مجوزها رایگان است و می توانید شخصا برای دریافت آن ها اقدام کنید. درصورتی که مایل باشید این کار توسط مجموعه الین وب و با دریافت مبلغ 300 هزار تومان برای هر مجوز، انجام می شود.
8چطور بهینه بودن سایت خودم را چک کنم؟
بهینگی سایت به موارد مختلفی بستگی دارد و برای اطمینان از بهینه بودن سایت، نیاز به ابزارهای مختلف و تخصص درک خروجی ابزارهاست. بررسی کیفیت هاست، کیفیت محتوا، بهینگی تصاویر، کیفیت کدهای سایت و بهینگی موبایل هرکدام ابزارهای خود را دارند و نیاز به دانش تخصص بالا برای آنالیز و تجزیه وتحلیل آنها دارد. برخی از این ابزارها عبارتند از GTMetrix، Alexa، MOZ، Woorank
9آیا شما تبدیل سایت های جوملا را به وردپرس انجام می دهید؟
بله. در صورتی که وب سایت قدیمی شما با وردپرس ساخته شده و شما قصد کوچ کردن به وردپرس را دارید، می توانیم تمامی مطالب وب سایتتان را از جوملا به وردپرس منتقل کنیم.
10در طراحی سایت از چه تکنولوژی های استفاده می شود؟
بسته نوع هاست، نوع وب سایت، قالب خریداری شده و امکانات مورد نیاز سایت، امکانات و تکونولوژی های گوناگونی استفاده می شود که برای هر وب سایت متفاوت است. از جمله تکنولوژی های ضروری می توان به HTML5 و CSS3 اشاره کرد.